|
Czekam na mecz z Hannoverem i tylko zastanawia mnie ile nasza obrona dostanie w plecy . Będą z sobą grac pierwszy raz , za drugim razem już grają arcyważny mecz pucharowy na Litwie . Poprostu zyć nie umierać .
Zastanawiam się czy dzisiaj nie jest 1 kwietnia , ale coraz wicej wskazuje na to że nie . Śmiech na sali .
|