Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27741
Stary 04.07.2010, 14:34
Czekam na mecz z Hannoverem i tylko zastanawia mnie ile nasza obrona dostanie w plecy . Będą z sobą grac pierwszy raz , za drugim razem już grają arcyważny mecz pucharowy na Litwie . Poprostu zyć nie umierać .

Zastanawiam się czy dzisiaj nie jest 1 kwietnia , ale coraz wicej wskazuje na to że nie . Śmiech na sali .
Odpowiedz cytując