|
2 miliony euro i ja bym Piotrka Brożka sprzedał.
W nadal nie potraficie zrozumieć że obrońców najłatwiej kupić, tanio pozyskać. ZASTĄPIĆ.
Wisła ma być polską Barceloną więc na obronie mogą grać nawet wychowankowie.
Dla mnie mogą sprzedać całą obronę a pieniądze przeznaczyć na napastników, pomocników, rozgrywającego.
przynajmniej będzie ofensyny styl gry a nie ta beznadzieja co w ostatnich latach gdzie największe gwiazdy grały w obronie.
Obrońcy nie strzelaja bramek nie kreują gry. Kolejna Levadia by nam groziła gdyby odchodził Brożek z Małeckim.
Ostatnio edytowane przez wwf : 04.07.2010 o godz. 14:29.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|