Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1009
Stary 04.07.2010, 14:17
Zarko42 napisał(a):Wyświetl post
ktoś tu mówił że Wisła z dniem 1 lipca zacznie używać sprzętu adidasa? Tymczasem na zdjęciach ze sparingu stroje umbro, zostajemy przy umbro?
Podpiszą oficjalnie umowę z adidasem to wtedy będzie używać jej sprzętu. Narazie musimy zaczekać na prezentacje
Odpowiedz cytując