Zarko42 napisał(a):

|
ktoś tu mówił że Wisła z dniem 1 lipca zacznie używać sprzętu adidasa? Tymczasem na zdjęciach ze sparingu stroje umbro, zostajemy przy umbro?
|
Podpiszą oficjalnie umowę z adidasem to wtedy będzie używać jej sprzętu. Narazie musimy zaczekać na prezentacje