Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27729
Stary 04.07.2010, 14:12
raindog napisał(a):Wyświetl post
DLATEGO ZANIM NAZWIECIE KOGOŚ Z GÓRY DEBILEM, POMYŚLCIE TROCHĘ. CI LUDZIE SĄ OD WAS MĄDRZEJSI - MAJĄ WIĘKSZE DOŚWIADCZENIE I WIEDZĄ, CO ROBIĄ. ...JUŻ NIE MÓWIĄC O TYM, ŻE KAŻDY Z NICH ODPOWIADA ZA SWOJE CZYNY. Dla Was to tylko: Wisła wejdzie do LE lub nie wejdzie; zdobędzie MP, nie zdobędzie; ONI ODPOWIADAJĄ ZA TO GŁOWĄ!
Gdyby wiedzieli co robią to następca Marcelo już byłby w Wiśle. Sprzedanie Marcelo, w sytuacji gdy dopiero co zastąpiło się Głowackiego jakimś anonimowym chłopakiem, zasługuje na mocne słowa z "debilizmem" włącznie.
Odpowiedz cytując