raindog napisał(a):

|
DLATEGO ZANIM NAZWIECIE KOGOŚ Z GÓRY DEBILEM, POMYŚLCIE TROCHĘ. CI LUDZIE SĄ OD WAS MĄDRZEJSI - MAJĄ WIĘKSZE DOŚWIADCZENIE I WIEDZĄ, CO ROBIĄ. ...JUŻ NIE MÓWIĄC O TYM, ŻE KAŻDY Z NICH ODPOWIADA ZA SWOJE CZYNY. Dla Was to tylko: Wisła wejdzie do LE lub nie wejdzie; zdobędzie MP, nie zdobędzie; ONI ODPOWIADAJĄ ZA TO GŁOWĄ!
|
Gdyby wiedzieli co robią to następca Marcelo już byłby w Wiśle. Sprzedanie Marcelo, w sytuacji gdy dopiero co zastąpiło się Głowackiego jakimś anonimowym chłopakiem, zasługuje na mocne słowa z "debilizmem" włącznie.