Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27718
Stary 04.07.2010, 13:47
Wiadomo tez teraz, ze transfer Zurawskiego ma drugie dno(zeby kibice sie nie czepiali)...

To jaki procent z tych kilku mln euro(ze sprzedazy obu stoperow) pojdzie na nowych, dobrych pilkarzy Jak w latach poprzednich Pierwsze tez slysze, ze profesjonalny klub stawia na I-szym miejscu dobro zawodnika, a nie swoje wlasne...smialo mozna bylo poczekac do zimy.

P.S - Marcelo nie bedzie gral w PSV, wystarczy sobie zobaczyc jakich obroncow ma zespol z Holandii.

Spoxster - ty wiesz, o czym mowisz? Glowacki nie chcial wcale wyjezdzac...zostal wypchniety z klubu. Juz przerabialismy podobna sytuacje kilka lat temu z Szymkowiakiem.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 04.07.2010 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując