Wiadomo tez teraz, ze transfer Zurawskiego ma drugie dno(zeby kibice sie nie czepiali)...
To jaki procent z tych kilku mln euro(ze sprzedazy obu stoperow) pojdzie na nowych, dobrych pilkarzy


Jak w latach poprzednich


Pierwsze tez slysze, ze profesjonalny klub stawia na I-szym miejscu dobro zawodnika, a nie swoje wlasne...smialo mozna bylo poczekac do zimy.
P.S - Marcelo nie bedzie gral w PSV, wystarczy sobie zobaczyc jakich obroncow ma zespol z Holandii.
Spoxster - ty wiesz, o czym mowisz? Glowacki nie chcial wcale wyjezdzac...zostal wypchniety z klubu. Juz przerabialismy podobna sytuacje kilka lat temu z Szymkowiakiem.