Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27717
Stary 04.07.2010, 13:46
Kretynizm - bo naprawdę inaczej tego nazwać nie potrafię - polega na tym, że każdy, dosłownie każdy (kibic, działacz, dziennikarz) spodziewać się mógł nadejścia oferty "nie do odrzucenia" dla Marcelo. Wcześniej czy później taki transfer musiał się dokonać. Dlatego odrzucenie oferty Turków, kuszących Głowę było najrozsądniejszym wyjściem. Jednak rozsądek i myślenie chyba wśród zarządu naszego klubu nie występuje. Niech nikt również nie wmawia mi, że sytuacja gdy odchodził Cleber była taka sama. Jak ktoś zauważył mieliśmy już w drużynie od pół roku Marcelo, wiedzieliśmy już na co go stać. Teraz jesteśmy w głębokiej d...e. Kowalski to nawet nie średniak ligowy, to jeden ze słabszych obrońców tej marnej ligi, Cleber gwarantuje jako taki poziom lecz On może nie wytrzymać ze względu na zaawansowany wiek (kontuzje). Bunoza to jedna wielka niewiadoma. Środek obrony w takim składzie to jeden z najsłabszych takich bloków w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując