Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27715
Stary 04.07.2010, 13:44
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Basałaj zaczął budowanie Wielkiej Wisły od sprzedania dwóch najlepszych obrońców Marcelo byl bezcenny nie tylko jesli chodzi o obrone ,ale o gole ze stalych fragmentów...
Zarzad Wisly nie mial nic do gadania
http://www.facebook.com/photo.php?pid=4521458&id=159954328163#!/photo.php?pid=4521458&id=159954328163&fbid=4152229 13163
a z niewolnika nie ma pracownika.. poza tym ile ten kontrakt mial miec? rok? to by jeszcze mogl odejsc za free..
wielka szkoda, ale taka kolej rzeczy... Glowackiego tez nikt nie wyrzucal, sam chcial wyjechac..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 04.07.2010 o godz. 13:46.
Odpowiedz cytując