AS82 napisał(a):

Basałaj zaczął budowanie Wielkiej Wisły od sprzedania dwóch najlepszych obrońców Marcelo byl bezcenny nie tylko jesli chodzi o obrone ,ale o gole ze stalych fragmentów...
|
Zarzad Wisly nie mial nic do gadania
http://www.facebook.com/photo.php?pid=4521458&id=159954328163#!/photo.php?pid=4521458&id=159954328163&fbid=4152229 13163
a z niewolnika nie ma pracownika.. poza tym ile ten kontrakt mial miec? rok? to by jeszcze mogl odejsc za free..
wielka szkoda, ale taka kolej rzeczy... Glowackiego tez nikt nie wyrzucal, sam chcial wyjechac..