Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27714
Stary 04.07.2010, 13:42
Jesli ktos uwaza, ze rozwalenie obrony na 2 tygodnie przed najwazniejszymi meczami w sezonie to nic takiego, to zobaczymy co jak okaze sie ze kolejny raz pierwszy przeciwnik w europejskich pucharach okaze sie dla nas za silny...Teraz nawet pozyskanie dobrego DOSWIADCZONEGO obroncy za kwote okolo miliona euro ( w co i tak nikt tu za pewne nie wierzy) nie rozwiazuje problemu bo obrona poza nazwiskami musi stanowic kolektyw a na to nie wystarcza 2 tygodnie..

To jest poprostu zal... i szczyt totalnej ignorancji!!! Bo nie mozna tego usprawiedliwic checia zrobienia dobrego biznesu, jesli ktos placi za zawonika 2,5 nawet i 3 mln euro bo nie wierze, ze wiele wiecej dolozylo PSV skoro caly czas byla mowa o takiej kwocie, jesli zawodnik ma potencjal dawno nie widziany w naszej lidze i wartosc wiele wieksza, wystarczylo jedynie poczekac pol roku i dac mu sie pokazac w Europejskich pucharach.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 04.07.2010 o godz. 13:50.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując