mam nadzieję, że wynegocjowali, aby jakiś procent z kolejnego transferu Marcelo trafił do nas?
serek.c2 napisał(a):

|
Sprzedajcie jeszcze Sobola i Brożka - za nich proponuję młodych zdlonych Bośniaków ze spadkowiczów chorwackiej ekstraklasy (koniecznie z reprezentacji U-21). Forum będzie usatysfakcjonowane.
|
podsumowanie naszej polityki transferowej, brawo
