Wyświetl pojedynczy post
Evil_
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27713
Stary 04.07.2010, 13:39
mam nadzieję, że wynegocjowali, aby jakiś procent z kolejnego transferu Marcelo trafił do nas?

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Sprzedajcie jeszcze Sobola i Brożka - za nich proponuję młodych zdlonych Bośniaków ze spadkowiczów chorwackiej ekstraklasy (koniecznie z reprezentacji U-21). Forum będzie usatysfakcjonowane.
podsumowanie naszej polityki transferowej, brawo
Odpowiedz cytując