|
Spodziewalem sie ze Marcelo odejdzie w tym roku, mialem jednak nadzieje ze zostanie do zimy. No coz, pilkarski biznas jest trudny, mysle ze wiecej szczegolow tej transacji poznamy w przyszlosci. Byc moze oprocz golej gotowki jest tez procent z przyszlego transferu.
Podziekowania naleza sie panu Bednarzowi dzieki ktoremu Wisla w krotkim czasie wzbogacila sie o pare milionow euro. Kiedy byl u nas to go nie lubilem ale trzeba przyznac ze znal sie na robocie.
|