Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27711
Stary 04.07.2010, 13:36
Spodziewalem sie ze Marcelo odejdzie w tym roku, mialem jednak nadzieje ze zostanie do zimy. No coz, pilkarski biznas jest trudny, mysle ze wiecej szczegolow tej transacji poznamy w przyszlosci. Byc moze oprocz golej gotowki jest tez procent z przyszlego transferu.

Podziekowania naleza sie panu Bednarzowi dzieki ktoremu Wisla w krotkim czasie wzbogacila sie o pare milionow euro. Kiedy byl u nas to go nie lubilem ale trzeba przyznac ze znal sie na robocie.
Odpowiedz cytując