|
Sprzedaz Glowy to byl uklon w kierunku jego osoby, nalezy mu sie dobry kontrakt, na emeryture za te wszystkie lata ktore spedzil w naszej Wiselce.
A odnosnie Marcelo no coź tak jest zycie, nadchodzi dobra oferta zawodnik bradzo chce odejsc coź mozna zrobic w przypadku znakomitej oferty trzeba bylo zgodzic sie na transfer, napewno jest zal ze tak znakomity zawodnik opuszcza nasze szeregi, no ale pozwolmy mu spelniac marzenia !
|