|
zgadzam sie z Marszalkiem, ten transfer Marcelo pokazuje, ze i u nas mozna sie ladnie wypromowac. Marcelo na pewno nie zaluje ze zgodzil sie do nas przyjsc.
My tez nie zaujemy, bo swoje zarobilismy. Oczywiscie duza szkoda, ze tak nam sie ten srodek rozpadl obrony, ale z drugiej storny... Co tak na prawde moglibysmy zrobic? Trzymac go na sile?
|