Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27706
Stary 04.07.2010, 13:14
zgadzam sie z Marszalkiem, ten transfer Marcelo pokazuje, ze i u nas mozna sie ladnie wypromowac. Marcelo na pewno nie zaluje ze zgodzil sie do nas przyjsc.

My tez nie zaujemy, bo swoje zarobilismy. Oczywiscie duza szkoda, ze tak nam sie ten srodek rozpadl obrony, ale z drugiej storny... Co tak na prawde moglibysmy zrobic? Trzymac go na sile?
Odpowiedz cytując