Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27703
Stary 04.07.2010, 13:09
Utrzymanie takiego zawodnika jak Marcelo w naszej lidze jest trudne. Gość ma potencjał i ambicje a nasza liga bądźmy szczerzy do średnich nawet nie należy. Obecnie powinniśmy trzymać kciuki za Marcelo aby mu się udało w PSV. Będzie to z korzyścią dla nas. Dużo łatwiej będzie nam walczyć o młodych klasowych zawodników z Brazylii. Będziemy postrzegani jako klub gdzie można rozpocząć swoją przygodę w Europie. Dzięki Marcelo zyskaliśmy atut trudny do wycenienia. I raczej w tym celu był tu sprowadzony a nie,że będzie grać tu z zamiarem robienia kariery nad Wisłą.

Teraz należy tylko liczyć,że klub ma sensownych następców. Nie przemawiają do mnie argumenty,że klub nie wiedział,że Marcelo planuje odejście. Na pewno,teraz tylko należy czekać jak kogoś podpiszą.


Ten Holender to niezwykle ciekawy gracz,ma mocne CV. Ciekawy jestem czemu zgodził się na testy?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując