|
e Marcelo poszedl za 2,5 miliona Euro? Nie powinienem tego pisac, ale swego czasu Basalaj stwierdzil(po odejsciu Glowackiego) ze jesli ktos wylozy 5 milionow Euro to nie bedzie sentymentow. Cos czuje ze Marcelo to najdrozszy pilkarz ktory opuscil Wisle w historii i jeden z najdrozszych ktorzy opuscili Ekstraklase.
|