Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27701
Stary 04.07.2010, 13:08
e Marcelo poszedl za 2,5 miliona Euro? Nie powinienem tego pisac, ale swego czasu Basalaj stwierdzil(po odejsciu Glowackiego) ze jesli ktos wylozy 5 milionow Euro to nie bedzie sentymentow. Cos czuje ze Marcelo to najdrozszy pilkarz ktory opuscil Wisle w historii i jeden z najdrozszych ktorzy opuscili Ekstraklase.
Odpowiedz cytując