|
Ja tam nie ubolewam, jak przychodził Marcelo była podobna sytuacja, te same płacze... Poczekajmy co nam zaoferują w zamian. Poza tym było pewne że Marcelo odejdzie prędzej czy później. Dodatkowo jak dla mnie lepiej, że zmieniamy obronę niż np atak albo pomoc bo to zawsze trudniej zastąpić.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|