Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27702
Stary 04.07.2010, 13:08
Ja tam nie ubolewam, jak przychodził Marcelo była podobna sytuacja, te same płacze... Poczekajmy co nam zaoferują w zamian. Poza tym było pewne że Marcelo odejdzie prędzej czy później. Dodatkowo jak dla mnie lepiej, że zmieniamy obronę niż np atak albo pomoc bo to zawsze trudniej zastąpić.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując