|
Senior Member
Offline
|
|
pawelwislak napisał(a): 
|
Ludzie ale bez przesady jakie o pierwszą trójkę będzie ciężko w tej lidze jesteśmy hegemonami i nawet młodzi obiecujący niedoświadczeni gracze spokojnie dadzą nam podium a jeśli do tego przyjdzie jakieś ofensywne kombo to o walkę o mistrzostwo możemy być spokojni co innego ta ewentualna 4 runda el do LE to będzie masakra niestety...
|
Szkoda, że na przestrzeni lat ambicje zmalały do walki o mistrzostwo Ekstraklasy, a nie fazę grupową europejskich pucharów.
|
|