Wyświetl pojedynczy post
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27694
Stary 04.07.2010, 12:09
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Ludzie ale bez przesady jakie o pierwszą trójkę będzie ciężko w tej lidze jesteśmy hegemonami i nawet młodzi obiecujący niedoświadczeni gracze spokojnie dadzą nam podium a jeśli do tego przyjdzie jakieś ofensywne kombo to o walkę o mistrzostwo możemy być spokojni co innego ta ewentualna 4 runda el do LE to będzie masakra niestety...
Szkoda, że na przestrzeni lat ambicje zmalały do walki o mistrzostwo Ekstraklasy, a nie fazę grupową europejskich pucharów.
Odpowiedz cytując