Wyświetl pojedynczy post
pluti1906
Junior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27692
Stary 04.07.2010, 12:07
Mozna tylko powiedziec Marcelo Dzięki za wszystko a co dalej czas pokaze
TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA
Odpowiedz cytując