|
Bez Marcelo i Głowackiego... kurde, że też oni musieli odejść w tym samym okienku!
Teraz za każdego powinno przyjść po dwóch piłkarzy w razie gdyby jeden się nie sprawdził.
Pamiętamy jak wyglądała nasza gra bez obu... Lechia robiła co chciała. W dodatku nas atak bez Marcelo sporo stracił.
Także musimy się wzmacniać. Marcelo odszedł za dobre pieniądze.
|