Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27690
Stary 04.07.2010, 12:07
Bez Marcelo i Głowackiego... kurde, że też oni musieli odejść w tym samym okienku!

Teraz za każdego powinno przyjść po dwóch piłkarzy w razie gdyby jeden się nie sprawdził.

Pamiętamy jak wyglądała nasza gra bez obu... Lechia robiła co chciała. W dodatku nas atak bez Marcelo sporo stracił.

Także musimy się wzmacniać. Marcelo odszedł za dobre pieniądze.
Odpowiedz cytując