Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27681
Stary 04.07.2010, 12:00
A czego się tu niektórzy spodziewali? Myśleliście że po co kupują worek obrońców jak brakuje przede wszystkim napastnika? Ano po to że może któryś załapie się do składu jak braknie Marcela. Swoją drogą gratuluję inteligencji sprzedającym. Za nawet najlepszego obrońcę grającego w lidze uzbeckiej ( a nasza jest na świecie traktowana jako coś takiego - czy się to komuś podoba czy nie) nie można żądać sensownej kasy. Po ewentualnej przyzwoitej grze Marcelo w pucharach można było wziąć 30% więcej no ale cóż, przyjdzie 8 obrońców z kartą w ręku i może się jakiś objawi ..... Niestety polityka dalej jest jaka jest bo sprzedaż 2 kluczowych obrońców przed sezonem to absurd. Ok, Głowę można było sprzedać , zasługuje na emeryturę i pewnie za rok już by poszedł taniej a i sam pensję by miał gorszą. No ale jeżeli sprzedają Marcela przed pucharami to sorry ale moim zdaniem już się mentalnie szykują na w******* z Litwinami albo rundę dalej w optymistycznym wariancie.
Odpowiedz cytując