Orson napisał(a):

i bardzo dobrze, że odchodzi - on jest za dobry na tą gównianą ligę, oby chłopak zrobił karierę!
i tak powinna wyglądać nasza polityka transferowa - kupujemy tanio, sprzedajemy drogo coś na wzór VFB Stuttgart
|
I co w ten sposób osiągniemy
