Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27677
Stary 04.07.2010, 11:59
Wchodze dopiero na strone i co widze, Marcelo sprzedany do PSV? TO jakis kiepski zart? Rozsprzedaz druzyny idzie pelna para...widac, pan Basalaj zaczal dzialac na calego na polecenie Bossa. Jaki profesjonalny klub pozbywa sie 2 podstawowych stoperow w 1 okienku transferowym? Gdzie my zmierzamy? Jestem w szoku...bedziemy grali jakims no-name'm i 36 letnim Cleberem. Jesli nie przyjdzie 2 klasowych stoperow, to o pierwsza trojke bedzie ciezko. Co sie dzieje w naszym klubie?! Jestem przerazony.
Odpowiedz cytując