Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27674
Stary 04.07.2010, 11:54
i bardzo dobrze, że odchodzi - on jest za dobry na tą gównianą ligę, oby chłopak zrobił karierę!
i tak powinna wyglądać nasza polityka transferowa - kupujemy tanio, sprzedajemy drogo coś na wzór VFB Stuttgart
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując