|
To teraz w poniedziałek powinniśmy zobaczyć nowego młodego środkowego obrońcę który był obserwowany przez dłuższy czas przez naszych działaczy. Tak działają profesjonalne kluby a u nas zapewne jeszcze nie mają nikogo na miejsce Marcelo i na 1 mecz LE pewnie wyjdzie Cleber i Bunoza. Chciałbym się mylić.
|