Wyświetl pojedynczy post
dymion9
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27672
Stary 04.07.2010, 11:51
To teraz w poniedziałek powinniśmy zobaczyć nowego młodego środkowego obrońcę który był obserwowany przez dłuższy czas przez naszych działaczy. Tak działają profesjonalne kluby a u nas zapewne jeszcze nie mają nikogo na miejsce Marcelo i na 1 mecz LE pewnie wyjdzie Cleber i Bunoza. Chciałbym się mylić.
Odpowiedz cytując