|
Marcelo !!!!!!!!!!! No niestety kiedyś to musiało nastąpić,zrobisz karierę PSV to tylko kolejny krok,ja cię widze w jeszcze lepszych klubach!!!
Wisła ci dziękuje!!!!!
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 04.07.2010 o godz. 11:52.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|