Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27670
Stary 04.07.2010, 11:48
Jeżeli prawdą jest, że Wisła dostanie za Marcelo 2,4 mln euro, to ci ludzie, którzy o tym zdecydowali są głupi (lekko mówiąc). Marcelo ma 23 lata, a najlepsze lata kariery przed sobą, 3-letni kontrakt, wyceniany na 3-3,5 mln euro, a my go sprzedajemy za 2,4 mln euro. Za 31-letniego Głowackiego wzięliśmy połowę tej kwoty...

Mam nadzieję, że z tych zarobionych 3,5 mln euro za dwóch stoperów przyjdzie 1-2 (oprócz Bunozy) na ich miejsce.
Odpowiedz cytując