Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27669
Stary 04.07.2010, 11:46
Może nasi działacze połapią się w porę i oddadzą Marcela dopiero zimą, a teraz podpisze tylko kontrakt... oby...
Jeśli nie, to mam nadzieje, że panowie na górze wydadzą racjonalnie te pieniążki i sprowadzą jakiegoś wartościowego, DOŚWIADCZONEGO środkowego obrońce (byle nie tego z Haiduka), dołożą napastnika, poprawią skrzydłowym, wezmą ze dwóch testowanych ( może być tylko ten Holender) i powinno być oki. PANOWIE- WYLUZUJMY!!! Na ligę powinno wystarczyć, a wątpię, że coś zdziałamy w LE.
Odpowiedz cytując