|
Może nasi działacze połapią się w porę i oddadzą Marcela dopiero zimą, a teraz podpisze tylko kontrakt... oby...
Jeśli nie, to mam nadzieje, że panowie na górze wydadzą racjonalnie te pieniążki i sprowadzą jakiegoś wartościowego, DOŚWIADCZONEGO środkowego obrońce (byle nie tego z Haiduka), dołożą napastnika, poprawią skrzydłowym, wezmą ze dwóch testowanych ( może być tylko ten Holender) i powinno być oki. PANOWIE- WYLUZUJMY!!! Na ligę powinno wystarczyć, a wątpię, że coś zdziałamy w LE.
|