Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27668
Stary 04.07.2010, 11:46
Dla mnie sprzedaz Glowy dobra- przyszedl gracz nie ograny, na buraczana lige wystarczy a za rok bedzie taki jak Glowa. Wymiana pokoleniowa.
Marcelo- za 3mil Euro tez bym sprzedal. Kupic dobrego obronce, moze Milinkovica, moze jakiegos wysokiego napadziora. Do tego szukac dma mogacego zastapic Sobola.

Nie kupowac tylko wiecej Jirsakow i Lobodzinskich bo potem nie ma co z tym szrotem zrobic
Odpowiedz cytując