Dla mnie sprzedaz Glowy dobra- przyszedl gracz nie ograny, na buraczana lige wystarczy a za rok bedzie taki jak Glowa. Wymiana pokoleniowa.
Marcelo- za 3mil Euro tez bym sprzedal. Kupic dobrego obronce, moze Milinkovica, moze jakiegos wysokiego napadziora. Do tego szukac dma mogacego zastapic Sobola.
Nie kupowac tylko wiecej Jirsakow i Lobodzinskich bo potem nie ma co z tym szrotem zrobic
