|
Będzie mi brakowało tej radości, po niewykorzystanej sytuacji ;/
Marcelo, zrób kariere! p.s. przypominam jak nie tak dawno płakaliśmy że odchodzi Cleber, i nie wyborażaliśmy sobie że znajdziemy jego zastępce!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|