Widac ze u nas jest dalej chory system.
No bo jak mozna rozwalic cala obrone w jeden miesiac

Sprzedajesz jednego obronce to zostawiasz drugiego...
Srodek obrony to taki newralgiczny punkt ktorego nie mozna rozwalic.
Ale u nas dalej jest dziwna polityka ,cieszymy sie ze sa jakies transfery ale co z tego jak od nas odchoda najwaazniejsze postacie.
Nadal nie rozumiem dlaczego u nas jest tak spieszan ze sprzedaza mlodych zawodnikow.
Marcelo za rok moze byc wart ze 2 razy tyle .
Ale nam sie zawsze spieszy.
Ogolnie zrecz biorac zespol po takich ruchach moze sie zgrywac i z rok czasu a my na to czasu nie mamy.
Jak dla mnie to poteazny ale to bardzo potezny blad ze strony klubu...