Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27660
Stary 04.07.2010, 11:37
Widac ze u nas jest dalej chory system.
No bo jak mozna rozwalic cala obrone w jeden miesiac
Sprzedajesz jednego obronce to zostawiasz drugiego...
Srodek obrony to taki newralgiczny punkt ktorego nie mozna rozwalic.

Ale u nas dalej jest dziwna polityka ,cieszymy sie ze sa jakies transfery ale co z tego jak od nas odchoda najwaazniejsze postacie.

Nadal nie rozumiem dlaczego u nas jest tak spieszan ze sprzedaza mlodych zawodnikow.
Marcelo za rok moze byc wart ze 2 razy tyle .
Ale nam sie zawsze spieszy.

Ogolnie zrecz biorac zespol po takich ruchach moze sie zgrywac i z rok czasu a my na to czasu nie mamy.

Jak dla mnie to poteazny ale to bardzo potezny blad ze strony klubu...
Odpowiedz cytując