Ale mnie tu niektórzy denerwują swoimi komentarzami .... :/
Marcelo kiedyś musiał odejść,prędzej czy później...
Kupiliśmy młodych Cikosa i Bunoze
Skąd wiecie że
Bunoza będzie gorszy od Marcelo

Marcelo był nie znanym zawodnikiem.... tak jak Bunoza
na początku wszyscy gadali ze Bunoza to bardzo dobry zakup,a teraz jak Marcelo odchodzi to każdy ma pretensje do zarządu że sprzedaliśmy takiego gracza,Bunoza wcale nie musi być gorszy od niego.