Wyświetl pojedynczy post
nedzielan
Junior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27658
Stary 04.07.2010, 11:34
Ale mnie tu niektórzy denerwują swoimi komentarzami .... :/
Marcelo kiedyś musiał odejść,prędzej czy później...
Kupiliśmy młodych Cikosa i Bunoze
Skąd wiecie że Bunoza będzie gorszy od Marcelo
Marcelo był nie znanym zawodnikiem.... tak jak Bunoza
na początku wszyscy gadali ze Bunoza to bardzo dobry zakup,a teraz jak Marcelo odchodzi to każdy ma pretensje do zarządu że sprzedaliśmy takiego gracza,Bunoza wcale nie musi być gorszy od niego.
Odpowiedz cytując