|
Głowa poszedł za 1,2-1,5 mln euro. Marcelo jest chyba lepszy no i przede wszystkim jest bardzo młody, perspektywiczny. Ciekaw jestem za ile go sprzedamy. Bo jeśli cena byłaby bardzo dobra i część z niej poszłaby na nowych graczy to z tą decyzją będzie można jakoś zrozumieć.
Choć z drugiej strony czy jest jakiś inny czołowy w kraju europejskim klub, który w jednym oknie sprzedaje z zaskoczenia dwóch podstawowych, chyba najlepszych w kraju środkowych obrońców?
|