Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27657
Stary 04.07.2010, 11:32
Głowa poszedł za 1,2-1,5 mln euro. Marcelo jest chyba lepszy no i przede wszystkim jest bardzo młody, perspektywiczny. Ciekaw jestem za ile go sprzedamy. Bo jeśli cena byłaby bardzo dobra i część z niej poszłaby na nowych graczy to z tą decyzją będzie można jakoś zrozumieć.

Choć z drugiej strony czy jest jakiś inny czołowy w kraju europejskim klub, który w jednym oknie sprzedaje z zaskoczenia dwóch podstawowych, chyba najlepszych w kraju środkowych obrońców?
Odpowiedz cytując