serek.c2 napisał(a):

|
Ciekawe pojmujesz obrażanie wszystkich wokoło - to kolega reser napisał do wszystkich "myślcie mózgiem nie dupą", ja tak napisałem tylko do niego. Prawo webstera można spokojnie ominąć i dobrze o tym wiesz.
|
nie tylko to napisałeś i moim zdanie nie myslicie dla Głowackiego to była ostatnia szansa i dla Niego i dla Wisły
z Marcelo tez wcale nie mamy takiej pewnosci że to nie bedzie ostatnia szansa za rok ktos da 1 mln euro i moze byc czesc
za Baszcza tez nie chcieli kasy od Celticu bo za mało dawali i jak na tym wyszła Wisła i Baszczyński
a Pawełka to nie chciał swego czasu kupic Trabzon
serek.c2 napisał(a):

|
Podwyżka dla Marcelo i masz po prawie webstera.
|
ale jeszcze Marcelo musi sie na nią zgodzić a czy sie zgodzi skoro wie co taka podwyżka może ewentualnie oznaczać ?
tu dostanie 100 tys euro a tam ma 700tys -1 mln euro na starcie
PS zupełnie inną sprawa jest to jakim zawodnikami zostaną zastąpieni i tu mam obawy bo Wiśle jak sie udało kupić 1 dobrego gracza na sesje transferową to był sukces a tu kupują 5-6