Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27656
Stary 04.07.2010, 11:31
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe pojmujesz obrażanie wszystkich wokoło - to kolega reser napisał do wszystkich "myślcie mózgiem nie dupą", ja tak napisałem tylko do niego. Prawo webstera można spokojnie ominąć i dobrze o tym wiesz.
nie tylko to napisałeś i moim zdanie nie myslicie dla Głowackiego to była ostatnia szansa i dla Niego i dla Wisły
z Marcelo tez wcale nie mamy takiej pewnosci że to nie bedzie ostatnia szansa za rok ktos da 1 mln euro i moze byc czesc

za Baszcza tez nie chcieli kasy od Celticu bo za mało dawali i jak na tym wyszła Wisła i Baszczyński
a Pawełka to nie chciał swego czasu kupic Trabzon


serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Podwyżka dla Marcelo i masz po prawie webstera.
ale jeszcze Marcelo musi sie na nią zgodzić a czy sie zgodzi skoro wie co taka podwyżka może ewentualnie oznaczać ?
tu dostanie 100 tys euro a tam ma 700tys -1 mln euro na starcie

PS zupełnie inną sprawa jest to jakim zawodnikami zostaną zastąpieni i tu mam obawy bo Wiśle jak sie udało kupić 1 dobrego gracza na sesje transferową to był sukces a tu kupują 5-6
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 04.07.2010 o godz. 11:35.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując