Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27655
Stary 04.07.2010, 11:28
Naczytać tych waszych newsów się nie moge..
Wszyscy piszecie (no moze prawie wszyscy) pod wplywem emocji, nie myslicie racjonalnie

Złym faktem jest sprzedaż Marcelo tuż po sprzedaży Głowackiego. Jednak dla Głowy to była ostatnia szansa na to, zeby odejsc i dorobic sobie, a dla Marcelo do tego aby sie wypromować. Jezeli chlopak dalej bedzie sie tak rozwiaj jak obecnie to wyrosnie z niego nie lada pilkarz, ktory kiedys moze grać w Tottenhamach, Acemilanach czy Spartakach Moskwa. Nie zapominajmy jak do nas dołączył.. wygralismy batalie o jego uslugi z Santosem, w ktorym w podstawowym skladzie grał.. Osobiscie nie wierze w to, ze Wisla nie zagwarantowala sobie prawa do jakiegos % od nastepnej sprzedazy zawodnika.

Ochłońmy, na miejsce Marcelo spodziewam się co najmniej podobnej klasy zawodnika z Ameryki. Powiedzieli ze beda transfery to będą.
Odpowiedz cytując