Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27654
Stary 04.07.2010, 11:28
Trochę ochłonąłem - spokojniej można napisać...

Po pierwsze chciałbym - naprawdę - być aż takim optymistą jak część kolegów piszących na tym forum. Zaskakujące jest dla mnie, że niektórzy znaleźli plusy sprzedaży Marcelo... Ja tam nie widzę ani jednego - no może poza małym plusikiem, Marcelo się u nas wybił i będzie przykładem dla kolejnych zdolnych zawodników, że przychodząc do nas jest szansa na wypromowanie się do silniejszej ligi.

Pieniądze za sprzedaż Marcelo choćby i kwocie 5 mln Euro i tak zostaną w kieszeni właściciela. Kupimy co najwyżej uzupełnienie składu (chyba nikt nie wierzy w to, że nagle przyjdzie młody, nieznany i zastąpi bez uszczerbku na jakości gry Marcelo).
Obrona w chwili obecnej to jednak wielka niewiadoma. Ta formacja była naszą silną stroną, teraz raczej tak nie będzie, a nawet jeśli to zapewne nie od początku sezonu (zgranie tej formacji to bardzo istotna rzecz).
Tracimy największą gwiazdę drużyny, zawodnika dla którego warto było przyjść na stadion - takimi ruchami transferowymi nie zapełnimy stadionu.
Odpowiedz cytując