Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27648
Stary 04.07.2010, 11:21
fialo napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jedno - czy Wisła kiedykolwiek odrzuciła jakąś ofertę zza granicy NIE! Ci panowie jak dostają faks zza granicy to chyba dostają orgazmu i nieważne czy oferta jest dobra, czy są inne, czy możnaby było zarobić więcej, nieważne - oni i tak od razu na fali radosnego podniecenia wysyłają faks odmowny ze zgodą! Żenada, żenada, żenada! Quo vadis Wisło, quo vadis?
Oj bardzo wiele razy odrzucała !! Choćby w przypadku Zurawia, Kosy, Brożka czy Szymkowiaka
Odpowiedz cytując