Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27647
Stary 04.07.2010, 11:19
No to już nie ma co się łudzić, w tym roku mistrzostwa nie będzie, w pucharach jak przejdziemy 2 rundy to będzie sukces.
Tak się zastanawiam, czy Wisła i ludzie w niej pracujący to profesjonaliści? Miało być tak pięknie, przyszedł nowy prezes, nowe transfery a tu w jednym oknie pozbywamy się trzech podstawowych obrońców, w tym najlepszego i najskuteczniejszego obrońcę w Polsce oraz kapitana drużyny. W dodatku przyszedł nowy bramkarz, więc nie wiadomo kto by przyszedł na obronę, to i tak potrzeba czasu na zgranie się bloku defensywnego!!
Czy taką polityką klub chce zachęcić nas do przyjścia na nowy stadion? Jesteśmy w dupie!

No i Marcelo sam też nie mógł lepiej wybrać. Teraz będzie grać w biało-czerwonych pasach heh
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 04.07.2010 o godz. 11:21.
Odpowiedz cytując