Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27644
Stary 04.07.2010, 11:16
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Oceniac to mozna bedzie jak sie okaze jaki jest Bunoza. Jezeli to gracz o talencie Glowy to ok. Teraz trzeba za to kupic drogiego stopera z Balkanow...

Po co piszesz "drogiego". Zapamietaj sobie i reszta, że cena nie zawsze odzwierciedla potencjał zawodnika!!!
Odpowiedz cytując