Acapelo napisał(a):

|
Oceniac to mozna bedzie jak sie okaze jaki jest Bunoza. Jezeli to gracz o talencie Glowy to ok. Teraz trzeba za to kupic drogiego stopera z Balkanow...
|
Po co piszesz "drogiego". Zapamietaj sobie i reszta, że cena nie zawsze odzwierciedla potencjał zawodnika!!!