|
Wisła kontynuuje jakże typowo polską tradycję osłabiania się i wyprzedawania najlepszych zawodników przed europejskimi kampaniami. Takiego piłkarza jak Marcelo nie sprzedaje się, nie posiadawszy uprzednio zaplanowanego zastępstwa, a nie sądzę, że w obecnym stanie defensywy Wisła byłaby w stanie utrzymać się na poziomie. Poza tym, nie wierzę też, że pieniądze uzyskane z transferu Marcelo zostaną mądrze wykorzystane.
If I'm an ass, I should say so. If I don't, somebody else will. If I say it first, that disarms them.
|