niektorzy strasznie przesadzaja, piszac ze to juz po MP
Tez mi sie to nie podoba, ale poczekam z ocena, bo tak na prawde nie wiem na co stac Czikosza i Bunoze, i kto jeszcze do nas dolaczy.
W transferze Marcelo widze jedna zalete. Pokazuje on, ze warto do nas przyjsc, bo mozna sie wypromowac. Marcelo na pewno nie zaluje decyzji, ze do nas dolaczyl, bo to mu otworzylo drzwi do duzo lepszej ligi, i klubu.