maci0s napisał(a):

Na bałkanach mozemy znaleźc naprawde dobrych graczy za 500tys -1 mln euro
|
kiedyś nakupowała stamtąd młodych zawodników Wisła ale ta z Płocka i spadła.Ci najlepsi gracze z Serbi czy Chorwacji to trafiają do Włoch,Hipszanii czy Niemiec