maci0s napisał(a):

|
Sprowadzili tez peszkę, stilica, burica i innych
|
Peszko to Polak i możliwości oglądania go w akcji przed zakupem było kilka razy więcej. Stilić natomiast przychodzil jako gwiazda swojej ligi i zawodnik już pierwszej reprezentacji.
O Buriciu pisałem - właśnie ten jedyny "no-name" który wypalił.