Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27628
Stary 04.07.2010, 11:07
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Sprowadzili tez peszkę, stilica, burica i innych
Peszko to Polak i możliwości oglądania go w akcji przed zakupem było kilka razy więcej. Stilić natomiast przychodzil jako gwiazda swojej ligi i zawodnik już pierwszej reprezentacji.

O Buriciu pisałem - właśnie ten jedyny "no-name" który wypalił.
Odpowiedz cytując