Reser napisał(a):

|
Ale ile ty byś chciał za obrońcę z Polski 8mln euro? Może jakby nasz kraj miał inna renomę to tak. LUDZIE KUR*WA MYŚCIE MÓZGAMI A NIE DUPĄ.
|
a nie za dużo wymagasz? atak nawiasem mowiąc jak Marceli przychodzil,to wszyscy byli tacy pewni,że z niego wyrosnie taki kawal grajka?tez był niewiadoma,wiec nie skreślajcie teraz tych Bunozów ,Cikosów i być może innych gdyby tu zawiatali.
prosba,a w zasadzie dwie do moderatorow.należa się bany za te wyzywanie od debili to raz,a dwa myslę ze dobrze bu zrobiło chwilowe zamknięcie tematu,az ludziom cisnienie spadnie.