Reser napisał(a):

|
Niski zły bo będzie przegrywał pojedynki główkowe i będzie dawał przestawiać się rywalom, wysoki zły bo będzie mało zwrotny i wolny jak mucha w smole. To kur*a jaki ?
|
Jak to jaki? Medium

cicho być ludzie bo można być wieżowcem i być genialnym obrońcą, prosty przykład Per Mertesacker! Można też być niskim i być genialnym obrońcą, przykład: Puyol, Cannavaro za najlepszych czasów, Maldini... Ale i tak najbardziej teraz potrzebne doświadczenie....