Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27624
Stary 04.07.2010, 11:06
Reser napisał(a):Wyświetl post
Niski zły bo będzie przegrywał pojedynki główkowe i będzie dawał przestawiać się rywalom, wysoki zły bo będzie mało zwrotny i wolny jak mucha w smole. To kur*a jaki ?
Jak to jaki? Medium cicho być ludzie bo można być wieżowcem i być genialnym obrońcą, prosty przykład Per Mertesacker! Można też być niskim i być genialnym obrońcą, przykład: Puyol, Cannavaro za najlepszych czasów, Maldini... Ale i tak najbardziej teraz potrzebne doświadczenie....
Odpowiedz cytując