Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27619
Stary 04.07.2010, 11:01
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Jesli sprzedasz gościa który ma 23 lata a kupisz za niego 3 młodszych to jest to odmładzanie...
Poza tym ja nie napisałem ze on był stary... ale jak nikt nie chce np Łobodzinskiego to trzeba znaleźć kase zeby znaleźć tych młodych, ambitnych... Prawda taka ze my i tak w lidze mamy dobrze bo kupujemy za góra kilkaset tysiecy euro a spredajemy za 2-3 miliony euro...

Na bałkanach mozemy znaleźc naprawde dobrych graczy za 500tys -1 mln euro
Skąd wiesz, że będzie kupno trzech młodych piłkarzy?
Odpowiedz cytując