maci0s napisał(a):

Jesli sprzedasz gościa który ma 23 lata a kupisz za niego 3 młodszych to jest to odmładzanie...
Poza tym ja nie napisałem ze on był stary... ale jak nikt nie chce np Łobodzinskiego to trzeba znaleźć kase zeby znaleźć tych młodych, ambitnych... Prawda taka ze my i tak w lidze mamy dobrze bo kupujemy za góra kilkaset tysiecy euro a spredajemy za 2-3 miliony euro...
Na bałkanach mozemy znaleźc naprawde dobrych graczy za 500tys -1 mln euro
|
Skąd wiesz, że będzie kupno trzech młodych piłkarzy?