|
No to nieciekawie się dzieje. Wyprzedaż obrońców przed LE to sie dobrze skończyć nie może. Zgrania nie będzie, a nowe nabytki raczej tego nie gwarantują. Bo póki co to nikogo wartościowego nie pozyskaliśmy. Bo wielką niewiadomą są oni wszyscy. Żuraw ma zaległości treningowe, , pozostali gracze na wielkich wirtuozów futbolu nie wyglądają a ofensywnych wzmocnień brak. Pozatym widaomo skąd są środki na transfery.
|