Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27616
Stary 04.07.2010, 11:00
No to nieciekawie się dzieje. Wyprzedaż obrońców przed LE to sie dobrze skończyć nie może. Zgrania nie będzie, a nowe nabytki raczej tego nie gwarantują. Bo póki co to nikogo wartościowego nie pozyskaliśmy. Bo wielką niewiadomą są oni wszyscy. Żuraw ma zaległości treningowe, , pozostali gracze na wielkich wirtuozów futbolu nie wyglądają a ofensywnych wzmocnień brak. Pozatym widaomo skąd są środki na transfery.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując