twardybidon napisał(a):

Nie, Bunoza to nie jest dobry zakup w kontekście pierwszego składu drużyny walczącej o coś. To dobry zakup na przyszłość.
Dodajmy do tego, że ci wszyscy młodzi których kupujemy na razie mają jedną cechę współną - JEDEN dobry sezon. A to oznacza, że są kompletnym totolotkiem.
Przypomnijmy może sytuację Lecha sprzed kilkunastu miesięcy - sprowadzili takich samych trzech młodych graczy - Jasmin Burić, Haris Handzić i Gordan Golik. Burić się sprawdził, ale pozostałych dwóch już w Poznaniu nie ma. Tak samo będzie w Wiśle - jeden na trzech się sprawdzi.
Różnica jest tylko taka, że u nas ta trójka (Jovanić, Bunoza, Cikos) ma być podstawowymi graczami. Zwiastuje to mroczne czasy.
|
Sprowadzili tez peszkę, stilica, burica i innych