Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27614
Stary 04.07.2010, 11:00
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Powaznie nie znam co bardziej znanego klubu z ktorego w jednym oknie transferowym odeszlo by dwoch pdostawowych srodkowych obroncow.
i to jest własnie największa głupota, bo o ile ze sprzedażą Marcelo trzeba było się liczyć, to sprzedaż Głowackiego przynajmniej dla mnie oznaczała że Marcelo w tym okienku nie odejdzie, ale widać że działacze naszego klubu to banda idiotów
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując