Maciuś napisał(a):

|
Powaznie nie znam co bardziej znanego klubu z ktorego w jednym oknie transferowym odeszlo by dwoch pdostawowych srodkowych obroncow.
|
i to jest własnie największa głupota, bo o ile ze sprzedażą Marcelo trzeba było się liczyć, to sprzedaż Głowackiego przynajmniej dla mnie oznaczała że Marcelo w tym okienku nie odejdzie, ale widać że działacze naszego klubu to banda idiotów