Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27612
Stary 04.07.2010, 11:00
barteqTS napisał(a):Wyświetl post
Ja nie ale widzisz jak u nas wyglądają transfery - mogli pomyśleć, że puszczamy Marcelo za ok. 3 bańki to niech już Ruch ma ten milion za Sadloka a są jeszcze dwie bańki na wzmocnienia (bo póki co dotychczasowe poczynania transferowe to raczej uzupełnienia). W takim przypadku byłbym skłonny nawet dać tą dużą bańkę za obrońce w zasadzie od razu do gry np. w parze z Cleberem.
ALE TO MILON EURO - nie zlotych!!! Ten piłkarz nie jest wart chociaz połowy z tego.Sadlok mógłby Marcelo ręczniki, bidony nosić i zapytać się czy może sobie koło niego pokopać piłkę.Trzeba szukać za granicą, bo ich umiejętności nie idą w parze z ceną.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując