cinekw napisał(a):

|
Ciekawe kogo tym razem kupimy, mam nadzieję ze jakiegoś obronce z prawdziwego zdarzenia, bo niechce nic mowic ale ten Bunoza ze swoim wzrostem 1.95 moze bedzie wygrywał pojedynki głowkowe, ale bardzo się boje o zwrotność i szybkość, napastnicy mogą nim kręcić choć chciałbym się mylić. Teraz musimy kupić jakiegoś szybkiego obrońce.
|
Niski zły bo będzie przegrywał pojedynki główkowe i będzie dawał przestawiać się rywalom, wysoki zły bo będzie mało zwrotny i wolny jak mucha w smole. To kur*a jaki ?