Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27609
Stary 04.07.2010, 10:58
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Odmładzanie Wisły polega na sprzedaży Marcelo, który ma 23 lata. Kiedy po odejściu piłkarza, kwota w 100% była przeznaczana na zakup nowych piłkarzy? Na ta chwilę, wbrew propagandzie, okienko jest na duży minus.

Jesli sprzedasz gościa który ma 23 lata a kupisz za niego 3 młodszych to jest to odmładzanie...
Poza tym ja nie napisałem ze on był stary... ale jak nikt nie chce np Łobodzinskiego to trzeba znaleźć kase zeby znaleźć tych młodych, ambitnych... Prawda taka ze my i tak w lidze mamy dobrze bo kupujemy za góra kilkaset tysiecy euro a spredajemy za 2-3 miliony euro...

Na bałkanach mozemy znaleźc naprawde dobrych graczy za 500tys -1 mln euro
Odpowiedz cytując